Overzicht sportclubs

Hier vind je de contactgegevens van alle sportverenigingen in Izegem.

Het aanbod van de verenigingen (opgedeeld per leeftijd) voor G-, recreatie- of competitiesport, vind je terug door te klikken op de onderstaande blauwe blok.

Aanbod per sportvereniging

 

Sport Vereniging Verantwoordelijke Adres Telefoonnummer E-mailadres
           
American football Izegemse Tribes Bart Supply

Nederweg 27

8870 Izegem

0477 45 64 46 bartsupply@hotmail.com
Atletiek IVAC Koenraad Vandommele

Voetbalstraat 8

8870 Izegem

0497 58 04 49 koen.vandommele@scarlet.be
Badminton IZBA Badmintonclub Koen Corteville

Zonnestraat 17

8870 Izegem

0479 70 20 22

051 31 85 47

koen.corteville@telenet.be
Basketbal BBCI Jurgen Vandecappelle

Kapucijnenlaan 45

8870 Izegem

0473 93 85 80 secretaris@basketizegem.be
Boogschieten Kon. Doelmaatschappij Willem Tell Ludo Decat

Albert Allemanstraat 28

8800 Rumbeke

051 62 32 58

0496 07 83 30

ludo.decat@telenet.be
Boogschieten Kon. Handbooggilde St.-Sebastiaan Jozef Demuynck

Kortrijksestraat 9

8870 Izegem

0486 90 76 29 jozef.demuynck1@telenet.be
Bowling Bowlingclub Izegem Cedric Kindt

Beiaardstraat 9

8870 Izegem

0470 58 87 75 cedric@fruy.be
Carambole biljart BC Volharding Carambole Biljart Marc Oosterlinck

Vlietmanstraat 47

8870 Izegem

0473 42 48 12 marc.oosterlinck@telenet.be
Duiken Nautic Duikersclub Izegem Bram Meersseman

Kortestraat 4

8810 Lichtervelde

0494 61 06 82 dsv@nauticduikersclubizegem.be
Fitness ISOGYM Beny Verbeke

Bellevuestraat 123

8870 Izegem

051 31 24 03

0494 10 90 60

beny.verbeke@hotmail.com
G-sport Allimpic Lynse Knockaert

Kwadestraat 213

8800 Rumbeke

0486 48 23 83 lynse_knockaert@hotmail.com
Gevechtsport Fight club Masakatsu Jan Delaere

Blokellestraat 151

8550 Zwevegem

0474 29 90 66 jandelaere1@gmail.com
Gevechtsport HASU Ju Jitsu Izegem Dominique Verbeke

Kapucijnenlaan 48

8870 Izegem

0472 79 99 49 verbekedominique@gmail.be
Gevechtsport Judoclub Izegem Tom Neirinck

Schoolstraat 4

8870 Izegem

0478 37 76 58 secretariaat@judoizegem.be
Gevechtsport Kenshiki Dojo Izegem Kurt Dumoulin

Kortrijksestraat 146

8870 Izegem

0496 83 85 80 kurt.dumoulin@skynet.be
Handbal Handbalclub Izegem David Nuytens

Boterstraat 19

8870 Izegem

/ communicatie@handbal-izegem.be
Inline Skaten & rolschaatsen iSkate Izegem Steven Leeman

Wagenmakerstraat 9

8870 Izegem

0486 73 97 39 info@iskate.be
Paardrijden Landelijke Rijvereniging St.-Tillo Izegem Lien Vandendriessche

Hulstsestraat 3

8860 Lendelede

056 72 82 13 vandendriesschelien@gmail.com
Petanque PTC ISIS Rudy Peirs

Maria Van Bourgondiëstraat 11

8870 Izegem

0473 91 92 13 rudypeirs@gmail.com
Petanque Petanqueclub "De Maandagvrienden" De Forche Ann

Esdoornstraat 12

8870 Izegem

0479 69 65 58 anndeforche@skynet.be
Petanque Petanqueclub De Rotse Jean-Luc Deruyck

Gapaardstraat 12

8870 Izegem

0479 91 36 75 deruyckjeanluc@gmail.com
Petanque Petanqueclub Mandeldaele Jose Vanderheeren

Roeselaarsestraat 26

8870 Izegem

0486 89 49 80 jose.vanderheeren@telenet.be
Petanque Petanqueclub Izegem Geert Vanhaverbeke

Veldstraat 9

8870 Izegem

051 30 39 25

0472 35 81 00

vanhaverbeke.vens.g@skynet.be
Racen radiogestuurde wagens Velocitatem Arena vzw Degrendele Kevin

Rozenlaan 30

8870 Izegem

0470 51 08 80 info@velocitatem.be
Schaken IZSCHA Johan De Brouwere

Olmenstraat 4

8800 Roeselare

051 24 65 99

0468 35 27 10

lereu@telenet.be
Schieten Kon. Gilde Bosseniers St-Barbara Mario Feys

Voetbalstraat 15

8870 Izegem

051 31 94 71 mario.feys@telenet.be
Seingevers Patrick Sercu Toertocht Kurt Deprauw

Stationstraat 45 bus 1

8870 Izegem

0493 75 46 41 kurtizegem@hotmail.com
Tafeltennis TTC Mandelhoek Vereecke Bram

Roeselaarsestraat 196

8870 Izegem

0476 55 70 56 pietdetailleur@hotmail.com
Tafelvoetbal Tafelvoetbalclub Izegem TVCI Ortwin Pruvoost

Rozenlaan 10

8870 Izegem

0474 99 48 67 ortwin.pruvoost@telenet.be
Tennis KTC ISIS Tanja Vandeputte

Wallemotestraat 59

8870 Izegem

0497 82 11 05 tanja.vandeputte1@telenet.be
Tennis TC De Schakel Geert Feys

Ingelmunstersestraat 31

8860 Lendelede

0486 84 37 66 info@tcdeschakel.be
Triatlon Izegemse Triatlonclub (ITC) Frank Bruyneel

Roggeveld 18

8860 Lendelede

051 30 23 78

0499 58 05 50

frank.bruyneel@gmail.com
Turnen Gym Izegem Günther Couckhuyt

St. Jorisstraat 64

8870 Izegem

0486 71 38 83 g-couckhuyt.gym@proximus.be
Vinkenzetten Kon. Vinkeniersmij De Jonge Vinkeniers Izegem Roger Soete

Stuivenbergstraat 114

8870 Izegem

051 30 65 85

0479 01 74 26

rogersoete@telenet.be
Vinkenzetten Kon. Vinkenmaatschappij De Blauwe Koppen Wilfried Vanmarcke

Gudrunlaan 9

8870 Izegem

051 31 01 97

0479 76 34 29

wilfried.vanmarcke@skynet.be
Vinkenzetten Kon. Vinkeniersmij A.M.E. Kachtem Marcel Vermeersch

Krommestraat 52

8870 Izegem

0474 53 40 05 marcel.vermeersch1@telenet.be
Vinkenzetten Kon. Vinkeniersmij de St.-Jansvrienden Emelgem Fernand Declerck

Bellevuestraat 54

8870 Izegem

0478 55 39 23 fernand.declerck@telenet.be
Vissen De Sasvissers Luc Vanhaverbeke

St-Jansstraat 25

8870 Izegem

0478 65 63 43 luc.vanhaverbeke1@telenet.be
Vissen Koninklijke Vrije Vissers Jean-Luc Depover

Kerkstukstraat 2

8870 Izegem

0475 60 14 85 jean-luc.depover@telenet.be
Vissen Waaibergvissers Izegem Andy Verschoore

Mentenhoekstraat 11

8870 Izegem

0476 60 95 26 andy.verschoore@telenet.be
Voetbal Minivoetbalploeg Den Omgang Frederik Vandemaele

De Hoogte 13B

8880 Sint-Eloois-Winkel

0474 66 78 60 minivoetbal.bwi@gmail.com
Voetbal Voetb. Sportief - Izegem Vergote Joos

Stijn Streuvelsstraat 13

8800 Roeselare

051 21 04 08 frivan@skynet.be
Voetbal Voetb. 't Nieuw Gemeentehuis Tonny Schaubroeck

Aimé Behaeghestraat 7

8870 Izegem

0479 58 23 89 TNG.kachtem@gmail.com
Voetbal Voetb. VK Pallieters Pascal Lecluyse

Tuileboomstraat 20c

8880 Ledegem

0475 54 01 60 pascal.lecluyse1@telenet.be
Voetbal Voetb. VVEK Luc Vanheste

Ieperstraat 149

8840 Staden

0477 73 81 82 vanheste.luc2@gmail.com
Volleybal IDAVOC Izegem Vandenaweele Inge

Slagmeersenstraat 18

8870 Izegem

0497 46 15 78 inge.vandeweele@telenet.be
Volleybal Izegems Volley Team José Bruyneel

Beiaardstraat 6

8870 Izegem

051 30 50 01 jose.bruyneel@skynet.be
Volleybal KAVOS Geert Horré

Kachtemsestraat 154

8870 Izegem

051 31 36 07

0493 51 03 21

geert@horre.be
Wandelen Wandelclub Izegem Luc Gadeyne

Meensesteenweg 239

8870 Izegem

051 30 72 67

0473 95 07 44

luc.gadeyne1@telenet.be
Wandelen Wandelclub Vlaamse Wandel- en omnisportfederatie Wilfried Surmont

H. Hartstraat 7/9

8870 Izegem

0475 60 51 65 wilfriedsurmont@live.be
Waterski Izegemse Watersportvereniging vzw Wouter Pattyn

Wervikhovestraat 11

8800 Rumbeke

0475 63 32 97 wouter.pattyn@artex.be
Wielrennen Emelgemse Wielervriendenclub (EWVC) Bart Goethals

Aimé Behaeghestraat 59

8870 Izegem

01486 24 41 17 bart_goethals@yahoo.com
Wielrennen Izegem Koers Ronny Mistiaen

Molenhoekstraat 34

8870 Izegem

0485 52 34 11 ronny@izegemkoers.be
Wielrennen VL@S Fietsclub Izegem Guido De Muynck

Schoolstraat 4 bus 1

8870 Izegem

051 31 86 33

0472 76 83 08

guido.de.muynck@skynet.be
Wielrennen Wielercomité Bosmolens Jean-Paul Ronse

Olmenstraat 23

8870 Izegem

051 30 86 56 jp.ronse@proximus.be
Wielrennen WTC De Sportvrienden Izegem Dieter Corteville

Rozenlaan 70

8870 Izegem

0468 25 22 42 cortevilledieter@hotmail.com
Wielrennen WTC De St.-Jansvrienden Norbert Vandommele

Wantje Pieterstraat 18

8870 Izegem

051 80 41 16

0479 32 77 03

rika.oosterlynck@telenet.be
Zwemmen IKZ Izegemse Krekelzwemmers Frank Bruyneel

Roggeveld 18

8860 Lendelede

0499 58 05 50 frank.bruyneel@gmail.com
Zwemmen Izegemse Reddingsclub Geert Hooghe

Z. Maelfaitstraat 10

8800 Rumbeke

051 22 46 98 geert.hooghe@telenet.be
Zwemmen Izegemse Zwemvereniging (IZV) Geert Hooghe

Z. Maelfaitstraat 10

8800 Rumbeke

051 22 46 98 geert.hooghe@telenet.be