Schepencollege en vast bureau

Burgemeester Bert Maertens

Bevoegdheden:

Veiligheid - communicatie en participatie - bevolking en burgerlijke stand - klimaat en milieu - digitalisering en smart city - personeel en organisatie - vrijwilligersbeleid.

Spreekuur stadhuis:

Enkel op afspraak, via bert.maertens@izegem.be of via het onthaal op 051/33.73.00. 

 

Contact:

bert.maertens@izegem.be

0473/55.41.50

Voetbalstraat 23 - 8870 Izegem

Schepen Caroline Maertens

Bevoegdheden:

Ruimtelijke planning - omgevingsvergunningen - mobiliteit en fietsbeleid - openbare werken en groen - stadsgebouwen - openbare verlichting.

Spreekuur stadhuis:

Enkel op afspraak. Een afspraak vastleggen kan via caroline.maertens@izegem.be.

 

Contact:

caroline.maertens@izegem.be

0495/31.32.00

Prinsdomlaan 28 - 8870 Izegem

Schepen Kurt Himpe

Bevoegdheden:

Cultuur - bibliotheek en archief - erfgoed - musea - kunstonderwijs - senioren - internationale samenwerking en noord-zuidbeleid.

Spreekuur stadhuis:

Enkel op afspraak, op woensdag van 17.30 uur tot 18.30 uur. Je kunt je afspraak zelf vastleggen.

 

Contact:

kurt.himpe@izegem.be

0486/63.46.13

Baronstraat 4 - 8870 Izegem

Schepen Lothar Feys

Bevoegdheden:

 

Sport - jeugd - buurtwerking - integratie en inburgering - toegankelijkheid

 

Spreekuur stadhuis:

Enkel op afspraak. Een afspraak vastleggen kan via lothar.feys@izegem.be

 

Contact:

lothar.feys@izegem.be
0474/ 91 32 77
H. Dunantstraat 53- 8870 Izegem

Schepen Tom Verbeke

Bevoegdheden:

Financiën - woonbeleid - juridische zaken - overheidsopdrachten - contracten - kerkbesturen.

Spreekuur stadhuis:

Enkel op afspraak. Een afspraak vastleggen kan via tom.verbeke@izegem.be

 

Contact:

tom.verbeke@izegem.be
0471/ 19 99 60
Mariastraat 25 - 8870 Izegem

Schepen Lisbet Bogaert

Bevoegdheden:

Economie - horecabeleid - toerisme - evenementenbeleid - landbouw - dierenwelzijn.

 

Spreekuur stadhuis

Enkel op afspraak. Een afspraak vastleggen kan via lisbet.bogaert@izegem.be

Contact:

lisbet.bogaert@izegem.be

0477/84.73.91

Ardooisestraat 162 - 8870 Izegem

Schepen Ann Van Essche

Bevoegdheden:

Welzijn - zorg - huis van het kind - kinderopvang - sociale economie.

 

Spreekuur stadhuis:

Enkel op afspraak. Een afspraak vastleggen kan via ann.vanessche@izegem.be

Contact:

ann.vanessche@izegem.be
0486/18.98.20

Kachtemsestraat 103 - 8870 Izegem

Anton Jacobus - Algemeen directeur

Contact:

anton.jacobus@izegem.be
051/ 33.73.60
Korenmarkt 10 - 8870 Izegem