College van Burgemeester en Schepenen

Burgemeester Bert Maertens (N-VA)

Bevoegdheden:

Personeel en organisatie - Administratieve vereenvoudiging en e-government - ICT- Veiligheid - Communicatie en inspraak - Bevolking en burgerlijke stand - Intergemeentelijke relaties

Zitdag stadhuis:

Enkel op afspraak, elke vrijdag tussen 12 en 14 uur. Je kunt je afspraak zelf vastleggen of bellen met het onthaal op 051/33.73.00. 

 

Contact:

bert.maertens@izegem.be

0473/55.41.50

Voetbalstraat 23 - 8870 Izegem

Schepen Nadia Staes (sp.a)

Bevoegdheden:

Senioren - Milieu en vergunningen - Duurzaamheid - Noord-Zuid-beleid - Gelijke kansen - Groen - Begraafplaatsen

Zitdag stadhuis:

Woensdag van 16.30 uur tot 17.30 uur.

 

Contact:

nadia.staes@izegem.be

051/33.73.87

Maria Van Bourgondiëstraat 55 - 8870 Izegem

Schepen Kurt Himpe (N-VA)

Bevoegdheden:

Cultuur - Bibliotheek en archief - Erfgoed - Toerisme - Mobiliteit - Onderwijs - Externe relaties

Zitdag stadhuis:

Enkel op afspraak, elke Woensdag van 18.30 uur tot 19.30 uur.

klik hier om uw afspraak vast te leggen.

 

 

Contact:

kurt.himpe@izegem.be

0486/63.46.13

Baronstraat 4 - 8870 Izegem

Schepen Caroline Maertens (N-VA)

Bevoegdheden:

Ruimtelijke Ordening - Wijkontwikkeling - Patrimonium - Toegankelijkheid - Energie en openbare verlichting

Zitdag stadhuis:

 

Enkel op afspraak, elke maandag van 14.00 uur tot 15.00 uur.

Klik hier om uw afspraak vast te leggen.

 

Contact:

caroline.maertens@izegem.be

0495/31.32.00

Prinsdomlaan 28 - 8870 Izegem

Schepen Tom Verbeke (N-VA)

Bevoegdheden:

Financiën - Overheidsopdrachten - Kerkbesturen - Juridische zaken - Lokale economie - Landbouw

Zitdag stadhuis:

Enkel op afspraak, elke woensdag van 18.00 uur tot 19.00 uur.

Klik hier om uw afspraak vast te leggen.

 

Contact:

tom.verbeke@izegem.be
0471/ 19 99 60
Mariastraat 25 - 8870 Izegem

Schepen Lothar Feys (N-VA)

Bevoegdheden:

 

Jeugd - Kinderopvang - Wonen - Inburgering & Integratie

 

Zitdag stadhuis:

 

Elke maandag van 16.00 uur tot 17.00 uur.

 

Contact:

lothar.feys@izegem.be
0474/ 91 32 77
H. Dunantstraat 53- 8870 Izegem

Schepen Marc Vanlerberghe (sp.a)

Bevoegdheden:

Sport - Openbare werken - Feestelijkheden

 

Zitdag stadhuis:

Woensdag van 16.30 uur tot 17.30 uur.

 

Contact:

marc.vanlerberghe@izegem.be

0495 42 09 61

051/33.73.81

Slabbaardstraat-Noord 19 - 8870 Izegem

OCMW voorzitter Frank Duhamel (sp.a)

Bevoegdheden:

OCMW, sociale economie en welzijn.

Zitdag stadhuis:

Woensdag van 16.30 uur tot 17.30 uur.

 

Contact:

frank.duhamel@izegem.be 

051/33.66.01

Merelstraat 4 - 8870 Izegem

Anton Jacobus - Stadssecretaris

Contact:

anton.jacobus@izegem.be
051/ 33.73.60
Korenmarkt 10 - 8870 Izegem